Najczęściej słuchane w 2016!

Witajcie!

Trochę zaniedbałem ostatnio tego bloga. Wynikało to po części z mojego lenistwa, a także z braku czasu i mocy. Zbyt dużo nałożyło się na siebie w jednym czasie (nauka na egzaminy, drobne problemy zdrowotne i przedświąteczne zamieszanie). Rok 2016 nieubłaganie zbliża się końca. Jednak jaki był to rok w muzyce napiszę już z nową energią w nowym roku.

W tym wpisie chciałbym przedstawić wam zestawienie utworów, których najczęściej słuchałem w 2016 roku. Będzie to muzyczny miszmasz i niezwykła gatunkowa mieszanka od mocnego rocka, metalu aż po delikatne ambientowe brzmienia. Nie zabraknie również skocznej i energicznej elektroniki.

Rok 2016 był dla muzyki dziwnym rokiem. Odeszło od nas wiele ikon muzyki… Ja jako optymista chciałbym zwrócić uwagę na te dobre strony kończącego się roku w muzyce. 2016 przyniósł nam wiele niesamowitych płyt, były genialne debiuty i powroty, nieoczekiwane zmiany wokalistek, itd. Lecz o tym szerzej w muzycznym podsumowaniu 2016 roku.

Zostawiam was z zestawieniem moich najczęściej słuchanych utworów w 2016, a tym samym ulubionych kompozycji z tego okresu. Czeka was blisko 60 utworów!

Widzimy się już w nowym 2017 roku! Wrócę do was z nową energią, nową muzyką i kto wie z czym jeszcze. Wszystkiego co najlepsze na nadchodzący Nowy Rok! 🙂

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s