XANDRIA zapowiada nowy album!

Niemiecki zespół wykonujący muzykę z pogranicza symfonicznego i gothic metalu ujawnił właśnie swój pierwszy singiel zapowiadający nowe wydawnictwo. Mowa tu oczywiście o formacji XANDRIA, której dotychczasową karierę wieńczy album Sacrificium z 2014 roku.

Zespół na singiel zwiastujący nowy krążek wybrał utwór zatytułowany We Are Murderers (We All), w którym jako gościnnie udziela się Björn Strid związany z formacją Soilwork. Wyraźnie słychać, że styl XANDRII uległ nieco zmianie. Jest więcej elementów z power/melodic metalu oczywiście symfoniczny rozmach nadal jest zauważalny. Mimo to jest to już nieco inny styl. Przyznam, że We Are Murderers (We All) brzmi dośc ciekawie. Nasuwa mi się tutaj małe podobieństwo do wczesnych dokonań grupy Epica. Jednak nie będę wysuwał żadnych wniosków póki nie usłyszę całego albumu.

Premiera nowego albumu, którego tytuł brzmi Theater Of Dimensions zaplanowana jest na 27 stycznia 2017 roku. Wystarczy cierpliwie czekać na to wydawnictwo, bo może być ono ciekawą propozycją dla fanów cięższych brzmień.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s