Tarja zapowiada!

Na 5 sierpnia zaplanowana jest premiera kolejnego wydawnictwa Tarji Turunen. Album będzie nosić tytuł The Shadow Self. Jednak wcześniej, bo 3 czerwca ukaże się płyta The Brightest Void, która ma być prequelem wydawnictwa The Shadow Self. Dlaczego artystka zdecydowała się na wydanie dwóch solowych projektów w tak krótkim czasie? Jak wyjaśnia sama Tarja,  powstało tak wiele bliskich jej utworów, że nie udało się zmieścić ich na jednym krążku. Fani byłej wokalistki Nightwish powinni być zadowoleni. Ja jestem  bardzo z tego faktu zadowolony, w końcu coś się zaczyna dziać w ciężkich brzmieniach z kobiecym wokalem na czele.

Pierwszym zwiastunem nowych wydawnictw Tarji jest utwór No Bitter End, który już od kilku dni hula w sieci. Artystka prezentuje tu sporą dawkę mocnych, rockowych brzmień z ciekawym i przebojowym refrenem. Można tu dostrzec kilka muzycznych zmian. Oczywiście nadal jest to mocne rockowe granie. Tym razem jednak odrobinę ostrzejsze. Zresztą nowe albumy artystki mają być najcięższe w jej dotychczasowej karierze. Pozostaje jedynie czekać na premierę albumów i w międzyczasie zapętlać No Bitter End. 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Tarja zapowiada!

  1. Nie wydaje mi się, żeby „No Bitter End” było ciężkie. Jest raczej jednym z najbardziej komercyjnych utworów w jej karierze. Liczę, że na nowych płytach znajdą się utworu pokroju „Victim Of Ritual”, „Deliverance”, „Neverlight”. Miały moc ❤

    Zapraszam na nowy wpis na http://namuzowani.blog.onet.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s