Karabin wystrzelił w Lublinie!

12321688_966484246780015_5380107338458715258_nCóż to był za wieczór! Energia, power, genialna muzyka i mocny przekaz. To wszystko miało miejsce na koncercie Marii Peszek w Teatrze Starym w Lublinie. Maria wraz z zespołem zawitała do Lublina i dała podwójny występ (18 i 20:30). Ja znalazłem się na drugim występie artystki, który był prze genialny.

Maria Peszek swoim koncertem promowała swój najnowszy album zatytułowany Karabin. Album ten został w całości zagrany i zaśpiewany podczas koncertu. Oczywiście Maria nie śpiewała sama. Cała publiczność wyśpiewywała teksty z Karabinu oraz poprzedniej płyty artystki. Maria nie ukrywała radości. Było to widać. Występy przy takiej żywej publiczności sprawiają jej nie małą przyjemność. W sumie to nic dziwnego. Zapewne każdy artysta chciałby aby publika znała wszystkie teksty na pamięć.

Maria Peszek to prawdziwa sceniczna bestia. Ten ruch, gra, wokal. Wszystko było tak niezwykle energiczne i przepełnione mocnym artystycznym wyrazem, któremu towarzyszył bardzo ważny przekaz w postaci słów. Muzycznie było również genialnie. Na płycie zachwycił mnie ten muzyczny minimalizm oraz agresywność dźwięków. Na żywo to wszystko brzmiało jeszcze lepiej. 20160401_143131.jpg

Artystka zadowalała publikę przez ponad półtora godziny. Jednak występ nieco się przedłużył bo widownia nie chciała tak szybko wypuścić Marii. Tak więc nie obyło się bez bisów. Maria ponownie wykonała utwór Polska A B C i D. Prócz tego usłyszeliśmy Moje miasto z pierwszego albumu artystki, a także cover utworu Freedom z repertuaru Pharella Williamsa. Po zakończonym koncercie artystka spotkała się z fanami. Bardzo długo będę wspominał ten genialny i pełen emocji i niesamowitej energii występ. Takie koncerty uwielbiam!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Karabin wystrzelił w Lublinie!

  1. Teraz, jak, to, czytam, to, sama, chciałabym, się, tam, znaleźć, mimo, że, sama, Maria, jest, mi, raczej, obojętna. Przecinki w niewłaściwych, miejscach. Borze, jak, ja, nie, ogarniam, interpunkcji.

    Zapraszam na nową recenzję na NAMUZOWANI.blog.onet.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s