Muzyczna energia w Lublinie

Był to wspaniały, środowy wieczór. Pełen magii, pięknych brzmień i niesamowitej gry światła. Wszystko to działo się na scenie Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego. Sprawczynią zaś tego wszystkiego była Mela Koteluk z towarzyszącym jej zespołem. Był to 18 i ostatni koncert z trasy Migracje 2016.

Mimo iż to ostatni koncert i artyści mogli czuć zmęczenie, to występ był niesamowity, wręcz perfekcyjny. Wszystko brzmiało jak należy, czysto i finezyjnie. Mela była jak zawsze w formie i dała świetny występ. Co ciekawe większość utworów nabrało nowego, świeżego brzmienia. Wszystko to za sprawą nowych aranżacji utworów, które według mnie wypadły znakomicie. Mela wraz z zespołem zaserwowała nam między innymi rockowy i mocny Spadochron, kojące Stale płynne i Migracje z mocno zaakcentowanym ukulele. Artystka zaprezentowała swoje największe hity ze swoich dwóch albumów oraz single To trop i Wielkie nieba, które również nabrały nowej muzycznej formy. Prócz przepięknej muzyki uroku dodała niesamowita gra świateł, a także roślinna scenografia. Była to swego rodzaju muzyczna dżungla.

Sala Filharmonii Lubelskiej była wypełniona po brzegi. Nic w tym dziwnego, bo taka artystka jak Mela Koteluk zasługuję na taką widownię. Oklaskom i okrzykom zachwytu nie było końca. Niestety koncert nie może trwać wiecznie, lecz publiczność domagała się więcej i więcej. Tak też się stało. Taki koncert nie mógł obyć się bez bisu. Zgromadzona widownia mogła znów się nacieszyć Melą przez kolejne 10 minut. Takie koncerty uwielbiam.Było czuć magię muzyki, a to jest najwspanialsze w tego typu wydarzeniach. Przyczyniło się do tego miejsce, bo sala Filharmonii Lubelskiej mimo wszystko ma wspaniałą akustykę, co dało się odczuć podczas koncertu Meli Koteluk. Wszytko brzmiało czysto i perfekcyjnie. Był to wspaniały wieczór. Koncert zaliczam do jednego z najwspanialszych wydarzeń w jakich mogłem uczestniczyć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s