Wehikuł czasu #56

Z racji tego, że wczoraj (21.02.2016) swoje urodziny obchodziła Floor Jansen, dziś odbędziemy małą muzyczną podróż w czasie wraz z nią. Floor zasłynęła swym udziałem w After Forever. Potem po rozwiązaniu zespołu wokalistka stworzyła projekt ReVamp, w którym udziela się po dziś dzień. Na tym jednak nie koniec, bo Floor jest także wokalistką w fińskim zespole Nightwish. Tak więc artystka jest bardzo aktywna, udział w dwóch zespołach i niezliczona liczba koncertów. Floor jest przykładem prawdziwej miłości do muzyki, a czuć to w jej muzyce i podczas koncertów.

Po przybliżeniu sylwetki artystki przenieśmy się do 2000 roku. Wtedy ukazał się pierwszy album grupy After Forever, gdzie od początku istnienia zespołu, aż do rozwiązania wokalistką była właśnie Floor. Album nosił tytuł Prison of Desire. Z płyty tej pochodzi utwór zatytułowany Beyond Me. Co ciekawe w kompozycji tej gościnnie możemy usłyszeć Sharon den Adel z Within Temptation, więc nie powinno was dziwić dlaczego przywołuję akurat ten numer zespołu After Forever.

Posłuchajmy więc tego ciekawego utworu!

 

 

Reklamy

7 uwag do wpisu “Wehikuł czasu #56

  1. Ten utwór to wokalne arcydzieło. Mój ulubiony od After Forever. 100 lat Floor! Strasznie się cieszę, że miałam okazję zobaczyć ją w zeszłym roku podczas koncertu Nightwisha ❤

    Pozdrawiam, Namuzowani

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s