Dzień z artystami wytwórni Kayax

Kayax to pierwsza w Polsce firma w branży muzycznej, która pracuje w modelu 360 stopni. Kayax zajmuje się artystami an wszystkich stopniach ich działalności. Co ciekawe założycielami wytwórni są Kayah i jej wieloletni manager Tomik 539709_10151416334091730_675084377_nGrewiński. Tak więc Kayax to management i agencja koncertowa, ale i wytwórnia płytowa.

Firma ta opiekuję się całą masą wspaniałych artystów, którzy są wam bardziej lub mniej znani. Pod skrzydłami Kayaxu znajdują się tacy wykonawcy jak: Artur Rojek, Skubas, Brodka, Nosowska, Hey, Zabrocki, Kayah, Patrick the Pan, Zakopower, Sister Wood, Król i wielu innych.

Piszę o tym nie bez powodu, bo przygotowałem dla was zestawienie najciekawszych moim zdaniem wykonawców właśnie z wytwórni Kayax. Usłyszycie tutaj tych wszystkich wymienionych przeze mnie wcześniej artystów i jeszcze wielu innych. Kayax skupia genialnych, naszych polskich artystów, których trzeba promować. Oni po prostu na to zasługują. Przygotowując dla was to zestawienie obrałem sobie pewien cel. Chce by ta nasza świetna rodzima muzyka, która z komercją nie ma nic wspólnego do was dotarła. Mam nadzieję, że  przygotowana przeze mnie playlista wam to zdecydowanie ułatwi.

Tak więc życzę miłego dnia spędzonego z artystami Kayaxu 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s