Further Away – Wiatr

Inqbator-700x400

Pod szyldem Inqbator wydał ciekawą EPkę The Spin. Potem zmienił nazwę swego projektu na Further Away. Już pod nową muzyczną tożsamością rozpoczął pracę nad swym pierwszym albumem. Wczoraj (10.10.2015) odbyła się radiowa premiera utworu Wiatr.  

Kompozycja Wiatr jest zapowiedzią pierwszego długogrającego krążka Jakuba Bugały. Będzie on nosić tytuł Post Love. Jak mawia sam artysta długogrające wydawnictwo będzie nieco cieplejsze i bardziej różnorodne niż debiutancka EPka. Kuba kontynuuje swoją muzyczną drogę. Dalej brnie w nurt indie folk ze znaczną przewagą instrumentów smyczkowych, które uwielbiam. Na EPce The Spin można było usłyszeć również nieco lekkiej elektroniki, która zapewne znajdzie się także na nowym albumie Further Away.

Debiutancka EPka The Spin wywarła na mnie ogromne wrażenie. Byłem bardzo ciekaw nowych kompozycji i doczekałem się nowego, wspaniałego utworu jakim jest Wiatr. Z niecierpliwością czekam na Post Love, który powoli się zbliża. Wierzę, że będzie to bardzo ciekawy album. Czekanie na nowe wydawnictwo Further Away umili mi ciągłe zapętlanie Wiatru i powroty do The Spin. 

Jedna uwaga do wpisu “Further Away – Wiatr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s