Dzień z artystami wytwórni Nextpop i Innersong

Dzisiejszy dzień spędzicie wraz z artystami należącymi do genialnej wytwórni Nextpop i jej odłamu Innersong. Obie te full_loga_770wytwórnie skupiają wspaniałych wykonawców, którzy wykonują bardzo dobrą muzykę o światowym poziomie. Pod skrzydłami wytwórni Nextpop znajduję się między innymi tajemniczy zespół BOKKA, subtelna i młoda Oly, wykonujący psychodeliczny i chłodny synthpop Baasch, charyzmatyczna i urocza Kari, niezastąpiony Milky Wishlake oraz nastrojowy Fismoll. Innersong zaś opiekuję się wspaniałą i niezwykle utalentowaną Lari Lu, która zdecydowała się na wykonywanie utworów w naszym rodzimym języku, w przeciwieństwie do swoich muzycznych kolegów i koleżanek z Nextpopu, którzy należą do grona artystów wykonujących piosenki w języku angielskim.

Już wiecie jakich wykonawców skupiają obie wytwórnie. A jaką muzykę prezentują wymienieni artyści? To bardzo nietypowe brzmienia. Jest alternatywa, jest elektronika, chłodny i mroczny synthpop, a także nurt new romance. Prócz elektronicznych brzmień znajdziemy urokliwą i nastrojową muzykę rodem z Islandii. Mam tu na myśli muzykę Oly i Fismolla. Można rzec, że jest to muzyczne rodzeństwo, bo ich utwory utrzymane są w podobnej stylistyce i emanuje z nich niesamowity spokój.

To wszystko odnajdziecie na playliście, którą dla was przygotowałem. Usłyszycie po dwa utwory każdego z wymienionych artystów. Każdego z nich bardzo cenię i lubię zatracić się w ich muzyce zarówno tej z płyty jak i z koncertów. Miłego odsłuchu 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s