Liveurope Showcase

Już za kilka dni w warszawskim klubie stodoła rozpocznie się największe muzyczne wydarzenie tej jesieni czyli Liveurope Showcase. Dwie sceny, dwa wieczory pełne niesamowitych brzmień i ponad 28 artystów z całej Europy, a w tym nasze rodzime perełki z muzycznego świata. Wszystko to w naszym kraju, a dokładnie samym środku Polski czyli w Warszawie. Już 10 i 11 września będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć wspaniałych, młodych artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Celem projektu Liveurope jest zwiększenie prezentacji młodych, ciekawie zapowiadających się wykonawców europejskich na całym kontynencie i pomoc im w dotarciu do nowej publiczności. Platforma Liveurope została założona w 2014 roku i jest to pierwsza tego typu inicjatywa, która zrzesza europejskich klubów z 13 europejskich państw. Wśród tej 13 znalazła się Polska. 10 i 11 września artyści z całej Europy zawitają do warszawskiej stodoły. W gronie artystów znajduję się także sporo naszych rodzimych reprezentantów, np. Dawid Podsiadło, Oly, Kari, Sorry Boys, Brodka, Kotrez, Pola Rise i wielu innych. Każdy z wykonawców zaprezentuje krótki showcase’owy set, w którym pokaże swoje możliwości.

W ciągu tych dwóch wieczorów usłyszycie i zobaczycie:

liveurope_ww_lineupPL

Ps. Wyczekujcie środowego wpisu, gdzie zaprezentuje wam dwie playlisty z najciekawszymi utworami artystów tegorocznego Liveurope Showcase 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s